+372 56 826 712

Tasuta tarne pakiautomaati al 29€.

Three Hills Soap – vaid head koostisosad

KaubamärgidThree Hills Soap – vaid head koostisosad

Three Hills Soap on väike ettevõte, mis sündis murest keha- ja nahahooldustoodete sünteetiliste koostisosade ning nende koostisosade kahjuliku mõju pärast meie nahale, lastele ja keskkonnale.

Three Hills Soap on pühendunud kvaliteetsete, tervete ja tõhusate naha- ja juuksehooldustoodete valmistamisele, mis on valmistatud ainult “headest” koostisosadest.

Igal koostisosal on eesmärk ja THS kasutab alati parima kvaliteediga koostisosi, et pakkuda parimaid ohutuid ja tõhusaid tooteid.

Kõik retseptid on leiutatud, loodud ja valmistatud Three Hills Soapi Kellsis, Meathis asuvas tehases ning kõik tooted, mis jõuavad teieni – ja loodetavasti ka teie igapäevasesse rutiini, on armastusega valmistatud ja käsitsi pakitud.

THS meeskond jälgib ise hoolikalt iga toote kogu protsessi, et tagada maksimaalne värskus, konsistents ja täiuslikkus. Absoluudselt kõik toodetega seonduv tehakse algusest lõpuni ise.

Three Hills Soapi missioon on lihtne: kasutada ära looduse jõudu ja lihtsust, et pakkuda värskeid, tervislikke, looduslikke tooteid, mis toidavad nahka ja on planeedi suhtes head.

Tutvu Three Hills Spap toodetega Gorganic veebipoes SIIN.

Tagasi üles
Welcome

Organic products

Advertising is the way great brands get to be great brands prospectum sociis natoque.
Sotsiaalmeedia