+372 56 826 712

Tasuta tarne pakiautomaati al 29€.

Meist

Gorganic veebipood hakkas meie mõtetes end looma juba 2012. aastal, mil meie perre sündis tütar. See elumuutus pani mõtlema tervisele ohutute ja puhaste valikute olulisusele igapäevaelus. Lisaks muidugi ka tulevaste põlvede heaolule ja ökoloogilisele jalajäljele, mille igaüks meist maha jätab.

Meie pere igapäevased valikud hakkasid järk-järgult muutuma teadlikumaks ning looduslikumaks ja ühel hetkel avastasimegi, et puhtad, orgaanilised ja loodussõbralikud valikud on saanud meie eluviisiks.

Meid kannab soov inspireerida ka teisi enda ümber elama lihtsat, tervislikku ning loodust säästvat eluviisi. Leiame, et igaüks meist saab panustada hoolivasse ja puhtasse tulevikku, alustades väikestest sammudest ja õigetest valikutest juba täna.

Üks meie toodete peamisi alustalasid on plastmassi vähendamine. Lisaks sellele on tähtsad koostisosade puhtus ja päritolu usaldusväärsus. Teeme koostööd vaid nende tootjatega, kes hoolivad kvaliteedist, tarbijate heaolust ja loodushoiust.

Kõikide toodete pakkimiseks ja saatmiseks kasutame 100% plastikuvabasid pakkematerjale, mis tähendab et kõik on biolagunev ja komposteeruv või taaskasutatav.

Usume, et hoitud loodus on tervisliku tuleviku võti ning maailma käekäik sõltub meie endi suhtumisest ja igapäevastest valikutest.

Esimesena kursis

Liitu uudiskirjaga - kingime Sulle esimeselt ostult 15% allahindlust

  d

  Helleo - killuke Kreeta oliivisaludest Sinu koju

  Helleo käsitööna valminud toodete südamikuks on oliivid, mida ettevõtte loojaperekond läbi mitmete põlvkondade kasvatanud on
  Tagasi üles
  Welcome

  Organic products

  Advertising is the way great brands get to be great brands prospectum sociis natoque.
  Sotsiaalmeedia