+372 56 826 712

Tasuta tarne pakiautomaati al 29€.

Helleo – kirglik pere­ettevõte Kreeta saarelt

KaubamärgidHelleo – kirglik pere­ettevõte Kreeta saarelt

Helleo on mõeldud neile, kes soovivad järgida loomulikumat, kvaliteetsemat elustiili.

Helleo on pereettevõte, kellel on sügav kirg oliivipuude ja puhaste toodete vastu. Täis visiooni ja kunstilisust ühendatakse traditsioonid kaasaegse disainiga.

Helleo pärineb Kreeta saarelt, iidse Minose tsivilisatsiooni keskusest, kus oliivipuid peeti pühaks. Keskkonnateadlikkust ja traditsioone austades kasvatab Helleo perekond oma vanaisade oliivisalusid Viannose piirkonnas Heraklionis Knossose palee lähedal, mis on maailmas tuntud oma mikrokliima ja erakordse oliiviõli poolest. Algselt toodeti vaid orgaanilist ekstra neitsioliiviõli, millest hakati peagi uhkusega tootma parima kvaliteediga seepi. Ja nii sündiski Helleo.

Orgaanilise seebi tootmis­protsess

Helleo looduslike seepide tootmist teostab otsast lõpuni Helleo loojaperekond ise, et tagada toodete kõrge kvaliteet. Aga loomulikult ka sellepärast, et seebitootmisse suhtutakse väga kirglikult. Tootmine on jäätmevaba (zero waste) ja seebitootmisel kasutatakse vaid taaskasutatavaid materjale. Helleo ökoloogiline jalajälg on null. Tootmisprotsessi on heaks kiitnud riiklik ravimiorganisatsioon. Kõik Helleo tooted on kooskõlastatud Euroopa kosmeetikatoodete määrustega.

Nagu juba mainitud, on Helleo seep 100% looduslik ja käsitsi valmistatud perekonna enda orgaanilisest ekstra neitsioliiviõlist ja ainult puhastest koostisosadest. See on keskkonnasõbralik, 100% biolagunev ja seda toodetakse väikeste partiidena, tagades, et kõiki protseduure ja kvaliteedikontrolli järgitakse täpselt. Seep on valmistatud külmprotsessil, mis on kõige puhtam kosmeetikas kasutatav meetod, ja valmistatud seep taheneb loomulikul teel mitu nädalat. Nii säilivad kõige paremini kõik seebis kasutatavad külluslikud koostisosad.

Mida Helleo seebid sisaldavad?

Helleo retseptid koosnevad vaid ainulaadsetest parima kvaliteediga toorainetest. Peamine koostisosa on orgaaniline ekstra neitsioliiviõli, mida pere ise igal aastal toodab. Lisaks tehakse koostööd kohalike Kreeka premium-toodete tootjatega, kellel on sama visioon ja kirg. Nii segatakse harmooniliselt Minose oliivipuu ja viinapuu, Hippokratese ürte, kohalikku mett, otra ja puuvilju, luues ainulaadse nime ja päritoluga seebi.

Tagasi üles
Welcome

Organic products

Advertising is the way great brands get to be great brands prospectum sociis natoque.
Sotsiaalmeedia