+372 56 826 712

Tasuta tarne pakiautomaati al 29€.

Croll & Denecke – merest vaimustuses pereettevõte

KaubamärgidCroll & Denecke – merest vaimustuses pereettevõte

Saksa päritolu ettevõtte Croll & Denecke süda tuksub meresügavuses. Seal, tubli 40 meetrit allpool veepinda, kasvavad looduslikud käsnad – tõeline looduse ime! Siiditaolise tekstuuriga on need vastupidavad, mitmekülgsed ja nahale eriti õrnad.

Croll & Denecke lugu algab nende elusolendite võlust: 1897. aastal otsustasid Gustav Croll ja Theodor Denecke importida Kreeka Vahemerest Bremenisse tooreid looduslikke käsnasid ja neid seal käsitsi viimistleda. Ettevõte teeb seda ka täna – kuid vahepeal ollakse oma tootevalikut laiendanud säästlike spaa- ja majapidamistoodetega.

Hetkel juhivad ettevõtet Peter, Nina ja Sara Hankiewicz, Croll & Denecke kolmas ja neljas põlvkond.

Croll & Denecke missioon: Säästlikud naha- ja kehahooldustooted hea südametunnistusega ja kooskõlas loodusega.

Praegusesse punkti jõudmine on olnud ettevõtte jaoks pikk tee. Algselt tahtsid paljud teised sama teed minna – Croll & Denecke ei olnud oma asutamise ajal käsnaga kauplemise ideega üksi. Saksamaal oli siis veel üle saja ettevõtte selles valdkonnas. Neist on alles jäänud vaid üksikud – paljud ei leidnud järglasi, teised aga ei elanud sõdu üle. Croll & Denecke säästeti mõlemast.

1928. aastal liitus ettevõttega praeguste juhtide vanaisa, 1958. aastal järgnes nende isa Peter Hankiewicz. Alates 2008. ja 2019. aastast on Peter Hankiewicz ning tema tütred Nina ja Sara Hankiewicz olnud osa juhtimismeeskonnast.

Perekond ja äri? Mõned ütlevad, et need kaks ei sobi kokku. Croll & Deneckes on teisiti. Hankiewiczid on perena tugevad, see on alati nii olnud. Croll & Deneckes töötavad kolmas ja neljas põlvkond edukalt käsikäes – pikka aega tehti seda isegi ühe katuse all. Õpitakse üksteiselt ja kasvatakse koos. Nii kohtub aastatepikkune kogemus uute ideede ja impulssidega, mis viib Croll & Denecket ettevõttena edasi – oma tooteid ja töömeetodeid täiustatakse pidevalt.

Looduslike käsnade hulgimüüjana on Croll & Denecke Euroopa turuliider. Tooteid eksporditakse Bremenist enam kui 50 riiki – iga aastaga lisandub nimekirja aina rohkem riike.

Vaata Croll & Denecke tooteid Gorganic veebipoes SIIT!
Tagasi üles
Welcome

Organic products

Advertising is the way great brands get to be great brands prospectum sociis natoque.
Sotsiaalmeedia