+372 56 826 712

Tasuta tarne pakiautomaati al 29€.

Pood

Bambaw metallist raseerija, hõbedane

Bambaw metallist raseerija, hõbedane

23,90 

Bambaw metallist raseerija on parim ja stiilseim asendus ühekordsetele raseerijatele. Sobib kasutamiseks nii meestele kui naistele. Pikk käepide tagab kindla haarde ning seda on suurepärane kasutada keha- ja näokarvade raseerimiseks dušši all, vannis või kraanikausi kohal.

 

3 laos

SKU: RAS0098 Kategooria: Kaubamärk:

Kirjeldus

Vahetavate teradega raseerija on küll tunduvalt kallim kui ühekordsed, kuid pikas perspektiivis tasub see vahetus end märkimisväärselt ära. Tavalised, plastikust raseerijad, jäävad pärast kasutuse lõppu loodusele koormaks, sest plastmass ei lagune ning ka kasutamisel eraldub sellest mikroplasti.

Metallist raseerija eelised:
  • Valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast metallist
  • Sobib nii meestele kui naistele
  • Sobib kasutamiseks nii kehal kui näol
  • Ideaalne raseerimistulemus vaid ühe žiletiteraga
  • Lihtne kasutada ja sobib ka algajatele

Suur osa pakutavatest raseerijatest on mõeldud kas ühekordseks või lühiajaliseks kasutamiseks. Mitme teraga raseerijad ärritavad nahka ja soodustavad karvade sissepoole kasvamist. Metallist raseerijal on üks žiletitera, mis ei ärrita liigselt nahka, aga tulemus on isegi parem, kui mitme teraga raseerijal.
Bambaw raseerijal on kahepoolne žiletitera ehk saad seda kasutada ükskõik mis pidi.

Komplektis on metallist hõbedast värvi raseerija ning žiletitera.

 

Kasutamine:

Kruvi käepide kaheosalisest peast lahti ning sisesta tera. Seejärel kinnita ettevaatlikult. Niisuta raseeritav koht, kasutades raseerimisõli, -geeli või -seepi. Hoia raseerijat väikese nurga all ja liigu karvade kasvu suunas. Ära avalda kasutades liialt survet, hoia seda õrnalt ja lase raseerija raskusel kergelt üle oma naha liuelda.

Pakendatud papist karpi.

Tagasi üles
Welcome

Organic products

Advertising is the way great brands get to be great brands prospectum sociis natoque.
Sotsiaalmeedia